Ciacho Goleniów

ciacho

Ciacho to główna a jedna z niewielu komedii, które wykonałem Patryk Vega. Film opowiada historię pięknej Basi wrobionej przez narzeczonego w skok na konwój z narkotykami. Wplątanej w narkotykową aferę siostrze przychodzą z poradą nieporadni, ale bardzo odważni bracia. Reżyser znany z bezkompromisowego przedstawiania środowiska policyjnego, w ostatnim filmie nieco odstaje od zwykłego charakteru swojej twórczości.

Czytaj dalej Ciacho Goleniów

Kobiety mafii Koszalin gdzie obejrzeć?

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, stanowi tymże, który zajmuje mieszane uczucia wśród widzów. Aby dobrze zrozumieć film, należy tak się w niego wczuć.
Kobiety Mafii wspomina o istnieniu rodziny z dzieckiem także ich opiekunką, gangstera także jego lube, i starego, który gotów jest zbudować dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Czytaj dalej Kobiety mafii Koszalin gdzie obejrzeć?

Patryk Vega Polityka Dobra gdzie obejrzeć?

Patryk vega polityka

Premiera filmu „Polityka” w Polsce a w świecie jest założona na 6 września 2019 roku. Na parę tygodni przed faktycznymi wyborami parlamentarnymi w Polsce. Za reżyserie odpowiada Patryk Vega. W obsadzie filmu na kinowym ekranie będziemy mogli zobaczyć pięknych i wspaniałych polskich aktorów takich jak Andrzej Grabowski, Iwona Bielska, Marcin Bosak, Zbigniew Zamachowski, Janusz Chabior, Maciej Stuhr, Daniel Olbrychski czy Ewa Kasprzyk.

Czytaj dalej Patryk Vega Polityka Dobra gdzie obejrzeć?

Kino Dziwnów

Kino

Czy warto oglądać średnie i niskie filmy? Zapewne znakomita większość stałych bywalców kin, zda nie warto, bo szkoda czasu, a przede każdym pieniędzy (trzeba bowiem pamiętać, że bilety kinowe do najpopularniejszych nie należą). A wszak jest tyle innych źródeł, dzięki którym można obejrzeć wybrany film także na dodatek tańszym kosztem.

Czytaj dalej Kino Dziwnów

Koszulki Miodowe lata Chociwel

miodowe lata

“Miodowe lata” to ponadczasowy program, który od dekad gości na ekranach telewizorów w wielu polskich mieszkaniach. Nieustannie cieszy się dużą sławą, nawet wśród młodych widzów, którzy dopiero poznają losy i perypetie dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw, mieszkających w kamienicy przy ulicy Wolskiej 33. Serial został zrealizowany na licencji zagranicznego “The Honeymooners”. Oglądając “Miodowe lata” aż trudno zauważyć, że cały program jest spektaklem teatralnym.

Czytaj dalej Koszulki Miodowe lata Chociwel