Prezenty Chociwel

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle szczegółowych marzeń i preferencji. O ile prezent dla ukochanego ujawnia się nie tak duży (jednak po latach związku może trudniejszy?), o tyle największe kłopoty budzi pytanie, jakie prezenty dla ludzi spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, także dla ukochanych.

Prezenty Tuczno

1. Zabawne

Wśród prezentów dla panów z doświadczeniem humoru znaleźć mogą się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do druku z imieniem i oryginalnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do wina w fantazyjnym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do tworzenia waty cukrowej, peruka, okładka na książkę z pomieszczeniem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?
Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, praktycznym i określonym w wszyscy od nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis lub wybrać drink z polecanych. Oczywiście mogą być owo teksty w sposobu: „Jestem najsłynniejszy na świecie” albo „Jeżeli to czytasz, czemu nie pójdziemy na kawę?” ( ta dość dla brata lub kumpla). Dla kogoś, kogo mniej znamy, lub uważamy za odpowiedniejszą osobę, wybrać możemy obraz z strony, którą ceni, czy obrazek używający się do jego zainteresowaniu, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do centra przez żołądek

Prawie zawsze ciekawym wpływem na podarunki dla facetów będzie…. jedzenie. Można upiec w lokalu tort czy ciasto z napisem „Dla najlepszego…”, kupić dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na przypadek w języku kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie obawę o ich żołądki. Nie zapominajmy też jednak, że i wśród gości znaleźć można wielu szefów kuchni, zaś w teraźniejszych czasach nie będzie zaskoczeniem prezent, który ułatwi im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu jednak trzeba być ostrożnym, nie każdego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal pozostają jeszcze ponadczasowe klasyczne prezenty dla mężczyzn, jak kosmetyki do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty również drugie części garderoby. Klasykiem są i książki – gdy nie znasz dobrze gustu pana, któremu kupisz taki prezent, zawsze możesz zaryzykować leksykon (na przykład zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać mogą się również albumy, choćby ilustrujące najlepsze miejsca świata czy największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla typów to zarówno mapy – na model do zawieszenia na przeszkodzie, również te to, kiedy i kopiowane na stare. I dokładnie: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, iż nie będzie toż potrafiło stanowić odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że zamierzasz ją zrobić!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – od tamtego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i sprawdzający jakość snu, po lokalizator środków i portfela.

Drogi jest jeszcze dużo. Prezenty dla typów to ale i wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, i nawet miękki pled i poduszka, żeby mogli tak odpocząć. Pamiętajmy, że istotne są słowa, których użyjemy, dając coś ważnemu dla nas mężczyźnie.
Więcej informacji
Więcej informacji zlokalizujesz na ścianie Co kupić mężczyźnie? na której dostają się prezenty i gadżety dla ludzi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *