Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Liposukcja – zapomnij o stałej tkance tłuszczowej!

Prasóweczki

Liposukcja – zapomnij o stałej tkance tłuszczowej! Zgrabna forma jest nader istotna dla wielu kobiet, więc tak chętnie sięgamy po propozycje klinik medycyny estetycznej. Niekiedy starczy jedynie nieliczny, bezinwazyjny zabieg, aby osiągnąć oczekiwany efekt, jednak pewne defekty musieć będą kilka większej ingerencji w ciało. Drinkiem spośród najczęstszych z pewnością będzie liposukcja. Dowiedz się więcej o tym środku i doświadcz, czyli to rozwiązanie dla ciebie!

Czym stanowi liposukcja?

Choć może każdy skontaktował się kiedyś z pojęciem liposukcji, nie każdy wie dokładnie, co się pod nim przechowuje. Liposukcja to twórz usuwania tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ludzkiego ciała. Ze względu na jeden czas procedury, czyli wprowadzenie kaniuli, będącej lekką rurką i prowadzenia tłuszczu spośród jej pomocą, sposób tenże często potocznie nazywa się odsysaniem tłuszczu.

Do najczęstszych procedur należeć będą liposukcja brzucha i liposukcja ud, bowiem wtedy w niniejszych tłach najczęściej zmagamy się z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Sposób można wykonać jednak zarówno na własnych partiach, w ostatnim w strefy kolan, na łydkach, na ramionach czy plecach, po bokach ciała, na klatce piersiowej w sukcesu ginekomastii tłuszczowej u ludzi, i choćby w regionie podbródka – tłumaczą eksperci Kliniki Miracki.

Liposukcja, w przeciwieństwie do wielu nowatorskich rozwiązań, jest brakiem inwazyjnym, wymaga bowiem wykonania nacięć i wprowadzenia kaniuli w tkankę. Jednak nowsze sposoby jej stworzenia zezwalają na dużo większe zaufanie pacjenta, a dodatkowo mniejszą bolesność po zabiegu oraz słabszy i łatwiejszy okres rekonwalescencji.

Sam proces produkowany istnieje w znieczuleniu ogólnym bądź krajowym i mało może występować od 30 minut do nawet 5 godzin.
Rodzaje liposukcji

Liposukcja, jednak najczęściej wygląda podobnie, zapewne istnieć realizowana rozmaitymi metodami. Do najnowszych spośród nich chodzą:

liposukcja ultradźwiękowa – generowane przez urządzenie ultradźwięki wprowadzane są bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, interesując jej dobre odseparowanie od innych tkanek. Dzięki temu forma nie uszkadza między innymi naczyń krwionośnych czy nerwów. Dodatkowo ultradźwięki brane w współczesnym kliencie liposukcji zezwalają na jednoczesne ujędrnienie i napięcie tkanki w terenie zabiegowym. Z tak pozyskanymi komórkami tłuszczowymi można przeprowadzić tzw. lipotransfer, czyli przeszczep tłuszczu,
liposukcja laserowa – oddziaływanie ciepła pozwoli na częściowe rozpuszczenie komórek tłuszczowych, dzięki czemu bardzo łatwiej ważna je usunąć z organizmu. Ciepło lasera ujędrnia również tkankę,
liposukcja wodna – komórki tłuszczowe wytwarzane są przez roztwór wodny, dzięki czemu są delikatnie wypłukiwane. Później można zastosować spożywa w lipotransferze,
liposukcja wibracyjna – lekkie wibracje wprowadzanej pod postać kaniuli podczas tego standardu liposukcji delikatnie oddzielają komórki tłuszczowe od innych tkanek. Dzięki temuż mogą one pozostać zbudowane w lipotransferze.

Przeciwwskazania do wykonania liposukcji

Jako że liposukcja jest brakiem dość inwazyjnym, jednak należy dokładnie zapoznać się z listą przeciwwskazań i omówić swoją postać ze lekarzem – zalecają eksperci Kliniki Miracki. Liposukcji nie powinny poddawać się między drugimi kobiety, które mają na cukrzycę, choroby autoimmunologiczne, schorzenia wątroby i nerek, nowotwory, zaburzenia krzepnięcia krwi lub inne choroby utrudniające leczenie się ran. Niekiedy przeszkodą mogą istnieć dodatkowo zaburzenia hormonalne, przerwanie ciągłości naskórka, i nawet niezliczone zawartości luźnej roli w mieszkaniu zabiegowym, np. na produkt dużej utraty masy ciała. Przeciwwskazaniem będą ponad aktywne infekcje,przyjmowanie ziół i środków światłouczulających, ogólny zły stan zdrowia czy ciąża i czas laktacji. W sukcesu liposukcji z zastosowaniem lasera zabieg przekonuje się także pacjentom cierpiącym na epilepsję zaś tymże ze ostatnią opalenizną.

Liposukcja to błyskawiczny ćwicz na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zaś jej coraz nowocześniejsze technologii znacznie polepszają komfort i bezpieczeństwo zabiegu. Chcesz skorzystać z najnowszych procedur usuwania tkanki tłuszczowej? Zetknij się na konsultację do Kliniki Miracki i pokochaj swoją nową, perfekcyjną figurę!

zobacz również Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *