Piękne lata 20 powracają

Piękne lata 20 powracają

Prasóweczki

Moda szanuje się powtarzać – można zatem zaobserwować po powracających trendach. Desenie, kolory, wzory i kształty. Co pewien chwila możemy zobaczyć to zarówno na wybiegach, kiedy również na drogach. Częste i zapomniane rozwiązania modowe stoją się znów średnie i swobodnie wybierane. Sprawdź najpopularniejsze trendy, które obecnie powracają, a były na topie w latach 20. XX wieku.

Cekiny i brokat

W latach 20 dwudziestego wieku bardzo częste było ozdabianie ubrań cekinami i błyszczącym brokatem. Najpopularniejszym związaniem była obecnie czerń w parze ze dobrymi lub silnymi cekinami. Ta moda powraca – nie właśnie na ubraniach. Coraz powszechnie zatrudnia się cekiny, złote oraz srebrne zdobienia przy byciu wygodnych, codziennych butów. Najczęściej są one mieszane z czernią, szarościami oraz czerwienią. Obecnie najlepsze sklepy internetowe stosują ten początek oraz produkują spośród jego przeznaczeniem baleriny, mokasyny, a i szpilki, sandały oraz trampki.

Wyjątkowe buty – czyli pantofelki “Mary Jane”

To buty z paskiem przy kostce, który intensywnie się wyróżnia i ozdabia całą stopę. Ten kierunek pojawia się coraz częściej na ścieżkach oraz w garderobach gwiazd. Są różne współczesne grupy tych pantofelków. Są tanie, a więcej na znacznym obcasie. Współcześni projektanci obuwia przypominają ten typ, łącząc klasykę a nowoczesność tworzą doskonałe formy i kształty. W dobry rozwiązanie nawiązują do tradycyjnych czasów, ale również uaktualniają dawne trendy nadając im współczesnych akcentów.

Czy warto podążać za modą lat 20. XX wieku?

Oczywiście, o nie tylko dochodzić do tradycyjnych motywów dokładne je odwzorowując. Można rewelacyjnie być się łącząc różne wyglądy oraz przynosząc własny, swój sposób ubierania. Krótka fryzura, wielka plus pewna biżuteria, brokat, cekiny, frędzle – te wszelkie elementy wyróżniały lata 20. To kopalnia programów oraz zabiegów na ożywienie swojej szafy. Buty nawiązujące do drugiej stylistyki nadadzą Twojej pracy wyjątkowego charakteru.

zobacz również Najciekawsze powracające trendy z lat 20. XX wieku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *